Cennik

obowiązuje od 10.2021r.

Jak działa Alpaca Home?

Od października do końca kwietnia można odwiedzać nas w weekendy. Każda wizyta musi być potwierdzona wcześniejsza rezerwacją miejsca.

Bilety wstępu z wizytą w zagrodzie:
Osoba dorosła: 30 zł
Do 15 lat: 15 zł
Do 3 lat – wstęp wolny

Cena zawiera prelekcję na temat alpak, wejście do zagrody i interakcję z alpakami, dokarmianie marchewką lub karmą oraz dostęp do strefy rekreacji (trawiaste boiska, plac zabaw, piaskownica, hamaki, bujaki, leżaki).

Jeśli chcecie nas odwiedzić w weekend bez wejścia do zagrody i tylko skorzystać z naszej restauracji w okresie jesienno-zimowym wstęp jest darmowy jednak zawsze konieczna jest wcześniejsza rezerwacja stolika/wizyty.

Bilety wstępu bez wizyty w zagrodzie w okresie 10.2021-04.2022:

Osoba dorosła – wstęp wolny
Do 15 lat – wstęp wolny
Do 3 lat – wstęp wolny

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja stolika. Goście nie wchodzący do zagrody nie mają bezpośredniego kontaktu z alpakami, nie dokarmiają ich oraz nie biorą udziału w prelekcji. Natomiast mają do dyspozycji cały nasz teren z hamakami, leżakami, boiskiem czy placem zabaw dla dzieci.

Od maja do końca września powracamy do płatnego wstępu na nasz teren aby ograniczyć ilość gości przebywających na naszym terenie i móc tym samym zapewnić Państwu kameralny klimat. W tym okresie wizyty bez wejścia do zagrody i bez karmienia Alpak to 50% ceny normalnego biletu.

Karta stałego klienta– jest wydawana przy trzeciej wizycie w Alpaca Home i upoważnia do skorzystania ze zniżki na wstępy dla posiadacza i osoby towarzyszącej- 50%. Obowiązuje przy czwartej i każdej kolejnej wizycie.

Spacer z alpakami

Wyprowadzenie dwóch Alpak na spacer- 200 zł, każda kolejna- 100 zł.

Uwaga! Alpaki to zwierzęta stadne, na spacer zabieramy minimum dwie.

Osoba towarzysząca (i każda kolejna) osobie prowadzącej- 30 zł.

Śniadania z alpakami

Śniadanie dla 2 osób- 200 zł.

Każda kolejna osoba- 100 zł.

Home office- przestrzeń biurowa

Wycena indywidualna

Sesja zdjęciowa

Każda rozpoczęta godzina – 200zł

Cena nie obejmuje fotografa- taką usługę należy zamówić we własnym zakresie.

Oferta dla firm, szkół, Seniorów

Oferta grupowa jest zawsze wyceniana indywidualnie. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „oferta”. Grupy zorganizowane zapraszamy w czwartki i piątki po wcześniejszej rezerwacji – prosimy o kontakt mailowy.

Imprezy zamknięte całodniowe/przyjęcia okolicznościowe

Wycena indywidualna – prosimy o kontakt mailowy

Domowy chleb na wynos

20 zł