Załoga

Edyta – właścicielka Alpaca Home
Kobieta wychodząca poza schematy i łamiąca wszystkie stereotypy. Po wielu latach pracy w korporacji postanowiła założyć Alpaca Home – oazę spokoju i dobrej energii, która dała jej możliwość wykorzystania wielu wcześniej tłumionych talentów i pasji. Jej wrodzona gościnność pcha ją do ludzi z którymi uwielbia rozmawiać i tworzyć. Pracowita do granic możliwości. Przez życie wiedzie ją zasada ciągłej zmiany. Jej życiowe motto jest mało skomplikowane „Ja nie dam rady?!”.
Prywatnie „mama” Yorka – Mani oraz Kotka Kotka, i ośmiu znanych Wam Alpak.Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi a żadnej życiowej roli nie wyklucza. Zapalona podróżniczka, która fragmenty swojego serca zostawiła na wszystkich kontynentach podróżując z plecakiem i wrodzoną otwartością.
Karolina
Prawa ręka Edyty, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a wielozadaniowość to jej drugie imię. Spotkać ją można w roli zagrodowej, kelnerki, animatorki jaki i opiekunki alpak. Jednak na co dzień to właśnie Ona odbiera maile i stara się zorganizować Wasze urodziny, chrzciny, komunie czy przyjazdy szkół i przedszkoli. Do Alpaca Home trafiła na praktyki studencie i jak widać została na dłużej. Studiuje weterynarię na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym i planuje w przyszłości leczyć psy, koty no i oczywiście alpaki 🙂 Zostanie weterynarzem jest spełnieniem jej marzeń do którego uparcie dąży. Może pochwalić się już pierwszym przyjętym porodem naszej najmłodszej dziewczynki – Wandzi. Prywatnie spełnia się jak psia mama dla uroczej czarnej labradorki Belli, chodzi po górach, lubi oglądać filmy i seriale oraz czytać książki (czasem nawet te nie związane z weterynarią)
Klaudia
Absolwentka zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, ukończyła studia z zakresu żywienia zwierząt z wynikiem bardzo dobrym. Miała okazję zajmować się przeróżnymi gatunkami zwierząt, od maleńkich myszy, poprzez psy i koty, alpaki i inne kopytne, kończąc na ogromnych żyrafach w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. Kocha zwierzęta od dzieciństwa, a praca z nimi to jej pasja. Będąc alpaczą ciocią, dba o bezpieczeństwo i komfort naszych Zwierząt. Cały czas poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, wykładach i konferencjach z zakresu szeroko pojętej zoologii. Prywatnie jest najbardziej dumną opiekunką jamnika, jaką znamy. Poza spędzaniem czasu ze swoim psem, namiętnie czyta książki, kupuje ubrania z kotkiem Pusheenem i gra w planszówki.