O nas

Jeśli lubisz przebywać na łonie natury, cenisz swobodę i dobre towarzystwo to Alpaca Home jest właśnie dla Ciebie!
Zapewnimy Ci: Towarzystwo Alpak, z którymi się zaprzyjaźnisz. Stasio, Józio, Krzysiek, Zenek, Ewa, Rózia, Franio i Wandzia to świetne towarzystwo dla dzieci i dla dorosłych. Luksus przebywania na łonie natury z odrobiną wygód, które wszyscy lubimy.

Alpaca Home – odwiedź Alpaki nieopodal Krakowa- Krzyszkowice (official promo video)
@Chmiel Creative Agency oraz www.chmielmateusz.com


Uwaga! W przypadku deszczu również pozostajemy otwarci. Wizyty przebiegają wtedy pod zadaszeniem, na tarasie. Opiekun może również zdecydować o przeprowadzeniu wizyty w alpakarni. O jej przebiegu zawsze decyduje Opiekun, kierując się dobrem alpak.

Co czeka Cię na miejscu?
Możliwość obserwowania naszych Alpak z pozycji leżaka, koca, hamaka czy bujaka.
Otrzymacie marchewkę, którą będziecie mogli dokarmić nasze Alpaki i spędzić do 20 minut w zagrodzie z naszymi podopiecznymi. Przed wejściem serwujemy również porcję ciekawostek i przydatnych informacji o gatunku.


Do Waszej dyspozycji oddajemy nasze „polne” boisko do siatkówki i piłki nożnej, sprzęt do rekreacji, koce, leżaki, bujaki i hamaki. Zachęcamy też do skorzystania z naszej kawiarenki w której kupicie zimne i ciepłe napoje, ciasta pieczone na miejscu. Zapraszamy też do zjedzenia u nas lunchu w dobranej do pory roku ofercie sezonowej.


Okolica w której się znajdujemy to piękne krajobrazy przeplatane wzniesieniami i dolinami, którym malowniczości dodają drewniane zagrody wiejskie.
Jest to idealne miejsce do zorganizowania spotkania z bliskimi, niebanalnej firmowej integracji, czy lekcji edukacyjnej dla dzieci z dala od szkolnych murów, jak również pracy zdalnej dla swoich pracowników.

Przyjmujemy również zorganizowane grupy (szkoły, przedszkola, placówki opiekuńcze) oraz organizujemy urodziny, spotkania firmowe czy też sesje zdjęciowe. Zapytania o ten rodzaj rezerwacji prosimy o przesyłanie mailem.

Konieczna jest rezerwacja telefoniczna lub poprzez messengera. Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na komfort i zdrowie naszych Alpak.