Kontakt

Przypominamy o konieczności umawiania każdej wizyty!

Jesteśmy otwarci dla Gości indywidualnych

w weekendy!

Zapraszamy do odwiedzin w soboty i niedziele.

Rezerwacje przyjmujemy od środy do piątku od 11:00-17:00, w weekendy od 9:00 do 16:00.


Do rezerwacji należy podać preferowany termin wizyty, ilość osób *(dzieci wiek / dorośli/ oraz preferowane godziny.
Najlepiej rezerwacje składać smsem lub poprzez messengera. Odpowiemy jak tylko będzie to możliwe.
Prosimy o rezerwowanie miejsc od środy do piątku telefonicznie/ sms/ messenger od 11:00 do 17:00. Aktualnie chętnym bez wcześniejszej rezerwacji nie jesteśmy w stanie raczej nic zaproponować czy próbie rezerwacji w weekend- te dni cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, zachęcamy więc by zapewnić sobie te wizyty dzwoniąc w dniach roboczych.
A co z poniedziałkiem i wtorkiem? Tutaj bez zmian. Te dni poświęcamy wyłącznie podopiecznym, oraz prowadzeniu i uporządkowaniu gospodarstwa. Alpaca Home pozostanie w te dni nieczynne dla odwiedzających, kontakt z nami też może być utrudniony. Nie zabieramy ze sobą telefonu, poświęcamy się wyłącznie naszemu stadku 🤗☺️

GODZINY OTWARCIA JESIEŃ-ZIMA 2021:

SOBOTA – NIEDZIELA 11:00 – 18:00

Przypominamy o obowiązkowym umawianiu wizyt z podaniem liczby odwiedzających nas osób (również tych, którzy nie mają ochoty na interakcję z alpakami, z oznaczeniem tych osób) z podziałem na osoby dorosłe i dzieci (wiek) oraz preferowany termin. Najszybciej skontaktować się można z nami telefonicznie, sms oraz poprzez messengera. Zawsze odpowiadamy na wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji lub propozycją innej godziny spotkania. Nie zawsze odpowiadamy od razu, mamy też zagrodowe obowiązki 🙂 Zachęcamy do obserwowania naszego Facebooka, gdzie można znaleźć najświeższe informacje.

Alpaca Home

Krzyszkowice 24, 32-445 Krzyszkowice

+48 728 134 935, alpakihome@gmail.com

Fb: Alpaca Home, Ig: Alpaca_Home. T:@alpaca_home

Godziny otwarcia

Podczas trwania pandemii działamy weekendowo od 11:00. Godzina zamknięcia jest uzależniona od zainteresowania naszych Gości w danym dniu (planowo do 18:00).

Wejście do zagrody następuje o każdej pełnej godzinie. Ostatnie wejście przewidziane jest na 17:00 w weekendy. Grupy zorganizowane przyjmujemy w tygodniu (czwartek i piątek) od 10:00 (teren na wyłączność).

W sprawach rezerwacji terminów wizyty w zagrodzie lub spacerów prosimy o kontakt telefoniczny lub przez naszego messengera, a grupy zorganizowane prosimy o kontakt mailowy.

W GPS należy wpisać naszą nazwę: Alpaca Home. Wyszukiwanie po adresie bywa mylone z inną miejscowością Krzyszkowice, która znajduje się koło Wieliczki. Należy szukać Krzyszkowic koło Myślenic. Dysponujemy miejscem parkingowym oraz stacją dla rowerów.

Wskazówki dla osób korzystających z komunikacji publicznej lub prywatnej:

Dojazd z Krakowa

Bus relacji Kraków- Myślenice, Kraków- Jordanów, Kraków- Rabka Zdrój,

https://www.facebook.com/malopolskapks

https://www.busy-krk.pl/myslenice-krakow/

przystanek Krzyszkowice (obok Wilczego Głodu)

Wysiadający powinien przejść przez pasy na drugą stronę Zakopianki, zostawiając Wilczy Głód za plecami. Należy iść drogą w głąb miejscowości mijając kolejno skupy samochodów, fryzjera, Lewiatana, salon sukni ślubnych. Przed przystankiem należy skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto. Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę (niestety prawdopodobnie nie zobaczycie żadnych strzałek prowadzących do nas- mimo, iż pierwotnie wskazywały do nas drogę) i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

Dojazd z Myślenic

Bus relacji Myślenice- Kraków, Jordanów- Kraków, Rabka Zdrój- Kraków, Myślenice- Bęczarka, Myślenice Krzyszkowice

https://www.facebook.com/malopolskapks

https://www.busy-krk.pl/myslenice-krakow/

przystanek Krzyszkowice (naprzeciwko Wilczego Głodu)

Należy iść drogą w głąb miejscowości (zostawiając za plecami zakopiankę), mijając kolejno skupy samochodów, fryzjera, Lewiatana, salon sukni ślubnych. Przed przystankiem należy skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto (przed myjnią). Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

przystanek Krzyszkowice koło myjni samoobsługowej (dla busów relacji Myślenice- Krzyszkowice)

Wysiadający powinien skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto (przed myjnią) Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę (na ogrodzeniu powinna być strzałka prowadząca do Alpaca Home) i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

Dysponujemy miejscem parkingowym oraz stacją dla rowerów.

W razie problemów z dotarciem na miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny.