Kontakt

Przypominamy o konieczności umawiania każdej wizyty!

Jesteśmy otwarci dla Gości indywidualnych

w weekendy!

Zapraszamy do odwiedzin w soboty i niedziele.

Prosimy, pamiętaj aby zostawić swojego pieska lub kotka w domu. Nie wpuszczamy na nasz teren gości ze zwierzętami. Ze względu na konieczność zapewnienia komfortu naszym podopiecznym.

Zapisy na wizyty/stolik przyjmujemy od środy do piątku od 12:00 do 15:00, w weekendy od 9:00 do 16:00.


Do rezerwacji należy podać preferowany termin wizyty, ilość osób (dorośli/dzieci i ich wiek) oraz preferowane godziny.
Najlepiej rezerwacje składać smsem lub poprzez messengera. Odpowiemy jak tylko będzie to możliwe.
A co z poniedziałkiem i wtorkiem? Tutaj bez zmian. Te dni poświęcamy wyłącznie podopiecznym, oraz prowadzeniu i uporządkowaniu gospodarstwa. Alpaca Home pozostanie w te dni nieczynne dla odwiedzających, kontakt z nami też może być utrudniony. Nie zabieramy ze sobą telefonu, poświęcamy się wyłącznie naszemu stadku 🤗☺️

Przypominamy o obowiązkowym umawianiu wizyt z podaniem liczby odwiedzających nas osób (również tych, którzy nie mają ochoty na interakcję z alpakami, z oznaczeniem tych osób) z podziałem na osoby dorosłe i dzieci (wiek) oraz preferowany termin. Najszybciej skontaktować się można z nami telefonicznie, sms oraz poprzez messengera. Zawsze odpowiadamy na wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji lub propozycją innej godziny spotkania. Nie zawsze odpowiadamy od razu, mamy też zagrodowe obowiązki 🙂

 Zachęcamy do obserwowania naszego Facebooka, gdzie można znaleźć najświeższe informacje.

Alpaca Home

Krzyszkowice 24, 32-445 Krzyszkowice

tel.: +48 728 134 935, mail: alpakihome@gmail.com

Fb: Alpaca Home, Ig: Alpaca_Home. T:@alpaca_home

Godziny otwarcia

Regulujemy na bieżąco nasze godziny otwarcia.  

Jesteśmy otwarci, kiedy mamy umówionych na wizyty gości. Kochamy nasze otoczenie i nasze życie dlatego chcemy korzystać z niego na 100% i wykorzystywać dobrze każdą chwilę. Dlatego też prosimy o rezerwacje wizyt aby uniknąć rozczarowania i zamkniętych bram. 

 Grupy zorganizowane przyjmujemy w tygodniu (środa, czwartek i piątek) od 10:00 (teren na wyłączność).

W sprawach rezerwacji terminów wizyt  w zagrodzie lub spacerów prosimy o kontakt telefoniczny lub przez naszego messengera, a grupy zorganizowane prosimy o kontakt mailowy.

W GPS należy wpisać naszą nazwę: Alpaca Home. Wyszukiwanie po adresie bywa mylone z inną miejscowością Krzyszkowice, która znajduje się koło Wieliczki. Należy szukać Krzyszkowic koło Myślenic. Dysponujemy miejscem parkingowym oraz stacją dla rowerów.

Wskazówki dla osób korzystających z komunikacji publicznej lub prywatnej:

Dojazd z Krakowa

Bus relacji Kraków- Myślenice, Kraków- Jordanów, Kraków- Rabka Zdrój,

https://www.facebook.com/malopolskapks

https://www.busy-krk.pl/myslenice-krakow/

przystanek Krzyszkowice (obok Wilczego Głodu)

Wysiadający powinien przejść przez pasy na drugą stronę Zakopianki, zostawiając Wilczy Głód za plecami. Należy iść drogą w głąb miejscowości mijając kolejno skupy samochodów, fryzjera, Lewiatana, salon sukni ślubnych. Przed przystankiem należy skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto. Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę (niestety prawdopodobnie nie zobaczycie żadnych strzałek prowadzących do nas- mimo, iż pierwotnie wskazywały do nas drogę) i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

Dojazd z Myślenic

Bus relacji Myślenice- Kraków, Jordanów- Kraków, Rabka Zdrój- Kraków, Myślenice- Bęczarka, Myślenice Krzyszkowice

https://www.facebook.com/malopolskapks

https://www.busy-krk.pl/myslenice-krakow/

przystanek Krzyszkowice (naprzeciwko Wilczego Głodu)

Należy iść drogą w głąb miejscowości (zostawiając za plecami zakopiankę), mijając kolejno skupy samochodów, fryzjera, Lewiatana, salon sukni ślubnych. Przed przystankiem należy skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto (przed myjnią). Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

przystanek Krzyszkowice koło myjni samoobsługowej (dla busów relacji Myślenice- Krzyszkowice)

Wysiadający powinien skręcić w prawo w mały mostek, który mieści jedno auto (przed myjnią) Przed pierwszym napotkanym domem należny skręcić w lewo w szutrową dróżkę (na ogrodzeniu powinna być strzałka prowadząca do Alpaca Home) i nią podążać aż na wzgórze, na którym znajduje się Alpaca Home.

Dysponujemy miejscem parkingowym oraz stacją dla rowerów.

W razie problemów z dotarciem na miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny.