Zespół

W Alpaca Home najważniejsze jest stado alpak- nasze oczko w głowie. Nie zapominajmy jednak o zgranym zespole, który codziennie dba o nasze gwiazdy oraz zadowolenie Gości.

Edyta

Nazywana żartobliwie przez przyjaciół Edżinsonem Crusoe, z powodu zamiłowania do dzikich podróży, w zakątki świata, w które biała kobieta (na co dzień „wyszpilkowana” pani manager) nie odważyłaby się zajrzeć. Niestrudzony odkrywca na wpół dzikich lądów, zaopatrzony jedynie w wiarę w człowieka i umiejętność radzenia sobie w niecodziennych sytuacjach.

Blond – maszynka wielofunkcyjna napędzana nowym wyzwaniem, trudnym projektem, ludzką potrzebą bądź nieszczęściem czworonożnych stworzeń.

Osoba przyciągająca pieski jak magnes opiłki żelaza.

Edyta nie boi się spraw „nie do ogarnięcia”. Posiada wyjątkową elastyczność pozwalającą jej na odnalezienie się w świetnej kondycji, zarówno w wielkim city, jak i małej wioseczce. Ma również rzadką umiejętność, będącą na wymarciu w dobie wiary w technikę i naukę – potrafi zawierzyć własnej intuicji. Ta, parę lat temu, podpowiedziała jej, by rzucić miasto i korporację i stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce dla…Alpak. Nowe wyzwanie, nowa praca i zupełni inna, nowa jakość życia.

Zaliczywszy z entuzjazmem szkolenia dla hodowców, przeczytawszy tą dobrą i tą zła literaturę zaadoptowała pierwsze cztery aplacze osobowości. Z czasem dołączyły kolejne.

Dziś Alpaka Home tętni życiem. Na zielonych pastwiskach skubie trawę aż ….. alpak, wokół których biega szczęśliwa Mania – ukochany york Edyty – alpakowa pastereczka.

Dobra ręka pani domu sprawdziła się również przy prowadzeniu kawiarenki, która swoim menu kusi odwiedzających to wyjątkowe miejsce.

Klaudia

Studentka zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie uzyskała już tytuł inżyniera. Od dziecka interesowała się zwierzętami, zarówno dzikimi, jak i domowymi. Umiejętności nabyte podczas studiów oraz praktyk studenckich pozwalają jej przekładać swoje zainteresowania na pracę.

W Alpaca Home zajmuje się naszymi zwierzętami. Na niej spoczywa ich karmienie, pielęgnacja, dbanie o czystość w alpakarni oraz przebywanie z Gośćmi w zagrodzie.

Stara się cały czas wzbogacać swoją wiedzę, aby móc Was wprowadzić w alpaczy świat i przekazać garść przydatnych informacji.

Prywatnie szczęśliwa posiadaczką jamnika, miłośniczka długich spacerów i fanka kryminałów.   

Kamila

Absolwentka lubelskiej Iberystyki. Interesuje się wszystkim po trochę, szczególnie pociąga ją tematyka hiszpańska w
szeroko pojętym znaczeniu. Kolekcjonerka magnesów z różnych zakątków świata, choć z uporem broni tego co mamy w Polsce najlepsze: zupy pomidorowej. Uwielbia lato, ponieważ każdy wakacyjny dzień jest nową przygodą.

W Alpaca Home czuwa nad kuchennymi specjałami oraz zajmuje się wszystkim, co akurat wymaga pracy człowieka wielu talentów 😉